چون تازه کارم پول کمتر میگیرم .

برای شروع خوبه رایگان کار کنم ؟ یا دست مزد کمی بگیرم ؟ 

چون اینطوری میتونم حداقل چنتا مشتری بگیرم و آدما منو بشناسن .هوم ؟

من چنتا پیشنهاد بهتر دارم . ولی اول بگم که چرا رایگان کار نکن 

اگر رایگان کار کنی رشد مالی تو خیلی سخت تر خواهد شد 

وقتی رایگان با دستمزد خیلی کم کار کنی فقط مشتری هایی را جذب می کنی با دنبال کار رایگانند . یا خیلی ارزان . این مشتریان هیچوقت تبدیل به مشتریانی که پول خوب به تو بدهند نمی شوند . حتی وقتی تو رو به افراد دیگه معرفی میکنند . " کارش خوبه قیمتشم خیلی پایینه " پس مشتریان جدیدی برای تو میان که دنبال کار رایگان و خیلی ارزان هستند . 

اما پیشنهادات من 

1- کار آموزی : اگه فک می کنی اول راه هستی کار آموزی به مدت 6 ماه می تونه پیشنهاد خوبی برای تو باشه 

2- کار ثابت : اگر فک می کنی که کارت انقد خوبه که می تونی یه جایی مار کنی پس یه کار ثابت رو شروع کن . و به مدت یک سال تو یه شرکت کنار طراحان حرفه ای کار کن تا علاوه بر شبکه سازی حرفه تر هم شوی 

یکی از عجیب‌ترین و متاسفانه رایج‌ترین تصمیمات اینه که دیزاینر‌های تازه کار برای پیدا کردن مشتری بیشتر سعی می‌کنن با قیمت بسیار پایین و یا رایگان کار کنند!‌

کار ,رایگان ,خیلی ,کنی ,تو ,رو ,رایگان کار ,می کنی ,کار کنی ,کار آموزی ,به مدتمنبع

رنگ و طراحی

راز های رشد در اینستاگرام

چون تازه کارم پول کمتر میگیرم

راهنمای خرید ملک های زیبا در ترکیه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

CRM blog عروسک آگهینامه خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی هر چی که بخوای کالباس بر پارس برش لوازم تصویری نایاب سایت اینترنتی گرم کت شلوارشیک آقایان دانلود فایل